Дополнителни информации
| Боја | Сребрена |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Сива |
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 45 мм |
| Ширина на мост | 20 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
12.890 ден
На залиха
| Боја | Сребрена |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Сива |
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 45 мм |
| Ширина на мост | 20 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |