Дополнителни информации
| Боја | Златна |
|---|---|
| Материјал | Метал |
| Боја на стакло | Градиент, Светло Кафеава, Сина |
| Пол | Женски, Машки |
| Ширина на окулар | 51 мм |
| Висина на окулар | 46 мм |
| Ширина на мост | 22 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
12.890 ден
На залиха
| Боја | Златна |
|---|---|
| Материјал | Метал |
| Боја на стакло | Градиент, Светло Кафеава, Сина |
| Пол | Женски, Машки |
| Ширина на окулар | 51 мм |
| Висина на окулар | 46 мм |
| Ширина на мост | 22 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |