Дополнителни информации
| Боја | Црна, Сребрена |
|---|---|
| Пол | Машки |
| Боја на стакло | Градиент, Сива |
| Материјал | Метал |
| Ширина на окулар | 60 мм |
| Висина на окулар | 48 мм |
| Ширина на мост | 14 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
22.690 ден
На залиха
| Боја | Црна, Сребрена |
|---|---|
| Пол | Машки |
| Боја на стакло | Градиент, Сива |
| Материјал | Метал |
| Ширина на окулар | 60 мм |
| Висина на окулар | 48 мм |
| Ширина на мост | 14 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |