Дополнителни информации
| Боја | Златна |
|---|---|
| Боја на рамка | Златна |
| Боја на стакло | Зелена |
| Материјал | Метал |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Овални |
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
На залиха
3.990 ден
На залиха
| Боја | Златна |
|---|---|
| Боја на рамка | Златна |
| Боја на стакло | Зелена |
| Материјал | Метал |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Овални |
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |