Дополнителни информации
| Боја | Кафеава |
|---|---|
| Боја на рамка | Кафеава |
| Боја на стакло | Сива |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски, Машки |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 51 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
5.190 ден
На залиха
| Боја | Кафеава |
|---|---|
| Боја на рамка | Кафеава |
| Боја на стакло | Сива |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски, Машки |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 51 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |