Дополнителни информации
| Боја | Сина, Градиент, Транспарентна |
|---|---|
| Боја на рамка | Сина, Транспарентна |
| Боја на стакло | Градиент, Сина |
| Пол | Машки |
| Материјал | Ацетат |
| Форма на рамка | Клип, Правоаголни |
| Ширина на окулар | 54 мм |
| Висина на окулар | 38 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Должина на рачка | 143 мм |



