Дополнителни информации
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Боја на рамка | Кафеава, Шара |
| Боја на стакло | Кафеава |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Геометриски |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 135мм |
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Боја на рамка | Кафеава, Шара |
| Боја на стакло | Кафеава |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Геометриски |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 135мм |