Дополнителни информации
| Боја | Црна |
|---|---|
| Боја на рамка | Црна |
| Боја на стакло | Сива |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Ширина на мост | 15 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Должина на рачка | 130 мм |
| Боја | Црна |
|---|---|
| Боја на рамка | Црна |
| Боја на стакло | Сива |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Ширина на мост | 15 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Должина на рачка | 130 мм |