Дополнителни информации
| Боја | Бордо, Тиркиз, Шара |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Висина на окулар | 45 мм |
| Ширина на мост | 15 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Боја | Бордо, Тиркиз, Шара |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Висина на окулар | 45 мм |
| Ширина на мост | 15 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |