Дополнителни информации
| Боја | Црна |
|---|---|
| Боја на стакло | Сива |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Клип |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |
На залиха
17.790 ден
На залиха
| Боја | Црна |
|---|---|
| Боја на стакло | Сива |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Клип |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |