Дополнителни информации
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Материјал | Челик |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Геометриски |
| Ширина на окулар | 49 мм |
| Висина на окулар | 41 мм |
| Ширина на мост | 23мм |
| Должина на рачка | 150 мм |
На залиха
15.390 ден
На залиха
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Материјал | Челик |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Геометриски |
| Ширина на окулар | 49 мм |
| Висина на окулар | 41 мм |
| Ширина на мост | 23мм |
| Должина на рачка | 150 мм |