Дополнителни информации
| Боја | Сребрена |
|---|---|
| Боја на рамка | Сребрена |
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 49 мм |
| Ширина на мост | 21 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
11.990 ден
На залиха
| Боја | Сребрена |
|---|---|
| Боја на рамка | Сребрена |
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 49 мм |
| Ширина на мост | 21 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |