Дополнителни информации
| Боја | Златна |
|---|---|
| Боја на рамка | Златна |
| Боја на стакло | Сива |
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 44 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
11.990 ден
На залиха
| Боја | Златна |
|---|---|
| Боја на рамка | Златна |
| Боја на стакло | Сива |
| Материјал | Метал |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 44 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |