Дополнителни информации
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Рамка со бушење |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 38 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Рамка со бушење |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 38 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |