Дополнителни информации
| Боја | Роуз Голд, Светло Кафеава, Шара |
|---|---|
| Материјал | Метал |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на окулар | 54 мм |
| Висина на окулар | 45 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
На залиха
10.490 ден
На залиха
| Боја | Роуз Голд, Светло Кафеава, Шара |
|---|---|
| Материјал | Метал |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на окулар | 54 мм |
| Висина на окулар | 45 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |