Дополнителни информации
| Боја | Тегет |
|---|---|
| Пол | Машки |
| Боја на стакло | Сина |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |
На залиха
5.590 ден
На залиха
| Боја | Тегет |
|---|---|
| Пол | Машки |
| Боја на стакло | Сина |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Правоаголни |
| Ширина на окулар | 57 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Ширина на мост | 17 мм |