Дополнителни информации
| Боја | Златна, Шара |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Розова |
| Материјал | Метал |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Геометриски |
| Ширина на окулар | 61 мм |
| Висина на окулар | 38 мм |
| Должина на рачка | 142 мм |
| Ширина на мост | 15 мм |
На залиха
11.590 ден
На залиха
| Боја | Златна, Шара |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Розова |
| Материјал | Метал |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Геометриски |
| Ширина на окулар | 61 мм |
| Висина на окулар | 38 мм |
| Должина на рачка | 142 мм |
| Ширина на мост | 15 мм |