Дополнителни информации
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Боја на рамка | Кафеава, Шара |
| Боја на стакло | Светло Сина |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 49 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |
На залиха
13.490 ден
На залиха
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Боја на рамка | Кафеава, Шара |
| Боја на стакло | Светло Сина |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 49 мм |
| Должина на рачка | 150 мм |