Дополнителни информации
| Боја | Црна |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Сива |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Овални |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Должина на рачка | 142 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
На залиха
10.790 ден
На залиха
| Боја | Црна |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Сива |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Овални |
| Ширина на окулар | 56 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Должина на рачка | 142 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |