Дополнителни информации
| Боја | Бордо, Кафеава, Темно сина |
|---|---|
| Висина на окулар | 37 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Материјал | Ацетат |
| Ширина на окулар | 50 мм |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти, Правоаголни |
| Ширина на мост | 17 мм |
На залиха
2.600 ден
На залиха
| Боја | Бордо, Кафеава, Темно сина |
|---|---|
| Висина на окулар | 37 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Материјал | Ацетат |
| Ширина на окулар | 50 мм |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти, Правоаголни |
| Ширина на мост | 17 мм |