Дополнителни информации
| Боја | Транспарентна |
|---|---|
| Боја на рамка | Транспарентна |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
На залиха
9.290 ден
На залиха
| Боја | Транспарентна |
|---|---|
| Боја на рамка | Транспарентна |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Висина на окулар | 40 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |