Дополнителни информации
| Боја | Портокалова, Транспарентна |
|---|---|
| Боја на рамка | Портокалова, Транспарентна |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Детски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на окулар | 46 |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Висина на окулар | 31 мм |
| Должина на рачка | 130 мм |
На залиха
5.490 ден
На залиха
| Боја | Портокалова, Транспарентна |
|---|---|
| Боја на рамка | Портокалова, Транспарентна |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Детски |
| Форма на рамка | Мачкасти |
| Ширина на окулар | 46 |
| Ширина на мост | 16 мм |
| Висина на окулар | 31 мм |
| Должина на рачка | 130 мм |