Дополнителни информации
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Боја на рамка | Кафеава, Шара |
| Боја на стакло | Кафеава |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 60 мм |
| Ширина на мост | 9 мм |
| Висина на окулар | 52 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
| Боја | Кафеава, Шара |
|---|---|
| Боја на рамка | Кафеава, Шара |
| Боја на стакло | Кафеава |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Женски |
| Форма на рамка | Квадрат |
| Ширина на окулар | 60 мм |
| Ширина на мост | 9 мм |
| Висина на окулар | 52 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |