Дополнителни информации
| Боја | Златна |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Кафеава |
| Материјал | Челик |
| Пол | Машки |
| Ширина на окулар | 62 мм |
| Висина на окулар | 46 мм |
| Ширина на мост | 19 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
11.990 ден
На залиха
| Боја | Златна |
|---|---|
| Боја на стакло | Градиент, Кафеава |
| Материјал | Челик |
| Пол | Машки |
| Ширина на окулар | 62 мм |
| Висина на окулар | 46 мм |
| Ширина на мост | 19 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |