Дополнителни информации
| Боја | Црна |
|---|---|
| Боја на стакло | Зелена |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Ширина на окулар | 59 мм |
| Висина на окулар | 43 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
16.690 ден
На залиха
| Боја | Црна |
|---|---|
| Боја на стакло | Зелена |
| Материјал | Ацетат |
| Пол | Машки |
| Ширина на окулар | 59 мм |
| Висина на окулар | 43 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |