Дополнителни информации
| Боја | Златна |
|---|---|
| Пол | Женски |
| Боја на стакло | Градиент, Розева |
| Материјал | Челик |
| Ширина на окулар | 60 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Ширина на мост | 13 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
| Боја | Златна |
|---|---|
| Пол | Женски |
| Боја на стакло | Градиент, Розева |
| Материјал | Челик |
| Ширина на окулар | 60 мм |
| Висина на окулар | 42 мм |
| Ширина на мост | 13 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |