Дополнителни информации
| Боја | Кафеава |
|---|---|
| Пол | Женски |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 46 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |
На залиха
4.390 ден
На залиха
| Боја | Кафеава |
|---|---|
| Пол | Женски |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Круг |
| Ширина на окулар | 52 мм |
| Висина на окулар | 46 мм |
| Ширина на мост | 18 мм |
| Должина на рачка | 140 мм |