Дополнителни информации
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Пол | Машки |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Авиатор |
| Ширина на окулар | 58 мм |
| Висина на окулар | 50 мм |
| Ширина на мост | 14 мм |
| Должина на рачка | 135мм |
На залиха
11.990 ден
На залиха
| Боја | Црна, Златна |
|---|---|
| Пол | Машки |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Авиатор |
| Ширина на окулар | 58 мм |
| Висина на окулар | 50 мм |
| Ширина на мост | 14 мм |
| Должина на рачка | 135мм |