Дополнителни информации
| Боја | Златна |
|---|---|
| Пол | Машки |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Геометриски, Овални |
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Висина на окулар | 47 мм |
| Ширина на мост | 20 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |
На залиха
12.890 ден
На залиха
| Боја | Златна |
|---|---|
| Пол | Машки |
| Материјал | Метал |
| Форма на рамка | Геометриски, Овални |
| Ширина на окулар | 55 мм |
| Висина на окулар | 47 мм |
| Ширина на мост | 20 мм |
| Должина на рачка | 145 мм |